1 рік гарантії

Автономний опалювач повітряний 2 kW, 24V, Дизель (комплект)
6 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: AH224
+380 (99) 506-53-00
- +380 (96) 906-53-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В даному опалювачі встановлені якісні комплектуючі, такі як:
- керамічний стержень розжарювання Kyocera (Японія);
- камера горіння аналогічна камери горіння, яка встановлюються в німецький опалювач Eberspacher Airtronic D2 (2 зварних шви);
- електродвигун DCMOTOR.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | AH224 |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 2 kW |
| Напруга | 24V |
| Тип палива | Дизель |
| Напруга | 24V |
| Паливо | Дизель |
| Виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴

