
Стержень розжарювання Webasto AirTop 2000 ST 24V, Аналог (1322411A, 9005087A)
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9005087/A
+380 (99) 506-53-00
- +380 (96) 906-53-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стержень розжарювання для автономного опалювача Webasto AT 2000 ST 24V, Аналог.
Коди ОЕ: 1322411A, 1526813, 21017345, 9005087, 9005087A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Webasto |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9005087A |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель обігрівача | Air Top 2000ST |
| Напруга | 24В |
| Тип нагрівача | Повітряні |
| Напруга | 24V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
