Оригінал

Стержень розжарювання Webasto Thermo Pro 90, 24V (1317518A)
7 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1317518
+380 (99) 506-53-00
- +380 (96) 906-53-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стержень розжарювання для автономного опалювача Webasto Thermo Pro 90, 24V,
Коди ОЕ: 1317518A, 1317518, 1317518 A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Webasto |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1317518A |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель обігрівача | Thermo Pro 90 |
| Напруга | 24В |
| Тип нагрівача | Рідинні |
| Напруга | 24V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴
