6 місяців гарантії

Рідиниий підігрівач 5 Kwt 12V (комплект з брелком)
Потужність обігрівача: 5 кВт
Паливо: Дизель або бензин (даний обігрівач є універсальним і може працювати на декількох видах палива)
Витрати палива: 0,55 л/г
Напруга: 12В.
Вага 2,3 кг
Розмір: 230*90*165
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | CH512U |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 5 kW |
| Напруга | 12V |
| Тип палива | Бензин, Дизель |
| Напруга | 12V |
| Паливо | Дезель/Бензин |
| Виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 340 ₴

