
Насос паливний Webasto DP30 24V, Аналог (9012869A, 9012869C, 1320294A)
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9012869/A
+380 (99) 506-53-00
- +380 (96) 906-53-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос паливний Webasto DP30 24V, Аналог
Коди ОЕ: 9012869A, 9012869, 9012869C, 1320294A, 1320294.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Webasto |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9012869A |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель обігрівача | DP30 |
| Напруга | 24V |
| Тип нагрівача | Повітряні |
| Напруга | 24V |
| Тип палива | Дизель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

