
Насос паливний DP42 12/24V, Аналог (9024803A, 9026177A, 9031364A, 1314848A, 9019847A, 9024802A)
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9019847/A
+380 (99) 506-53-00
- +380 (96) 906-53-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос паливний Webasto DP42 12/24V, Аналог
Код: 9019847, 1314848, Підходить для TT-Evo (Comfort+, Start) в тому числі і для для vevo. Thermo 90 pro Thermo 50 pro. 12 і 24 вольта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Webasto |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9024802A |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель обігрівача | DP42 |
| Напруга | 12V, 24V |
| Тип палива | Дизель |
| Напруга | 12V/24V |
| Тип нагрівача | Рідинні/Повітряні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴

