
Стержень розжарювання Webasto AirTop 2000 24V, Аналог (1322408A, 82307)
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82307/A
+380 (99) 506-53-00
- +380 (96) 906-53-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стержень розжарювання для автономного опалювача Webasto AT2000 24V, Аналог.
Коди ОЕ: 823.07, 823.07B, 1322408, 1322408A, 823.07A, 1303771, 5001850033
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Webasto |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 1322408A |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель обігрівача | AirTop 2000 |
| Напруга | 24V |
| Напруга | 24В |
| Тип нагрівача | Повітряні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
